OPERACJA EFEKT MOTYLA
 

KAŻDA WIELKA ZMIANA ZACZYNA SIĘ
OD CZEGOŚ MAŁEGO.


Motyl trzepocze skrzydłami w Pekinie i rozpętuje burzę w Nowym Jorku: to "efekt motyla". Nawet najmniejsza zmiana, w połączeniu z wieloma jej podobnymi, może okazać się przełomową.

Oszczędzaj wodę, ogranicz zużycie papieru, rozsądnie korzystaj z ogrzewania i klimatyzacji, segreguj śmieci, wyłączaj komputer, jeśli wychodzisz na dłużej niż godzinę, gaś światło opuszczając pokój.

Lepsza Acciona. Lepszy świat
(choćby trochę...)

 
 

Nowy Program Wydajności i Równowagi Środowiskowej firmy Acciona na dwa nadchodzące lata stawia sobie za cel 10% poprawę efektywności ekologicznej.

 

Program wyznacza trzy kluczowe cele na dwa najbliższe lata: osiągnięcie 10% poprawy w zakresie wskaźników wydajności energetycznej i zużycia wody; utrzymanie na najniższym możliwym poziomie wytwarzania odpadów oraz optymalizację ich przetwarzania; oraz zagwarantowanie, że wszystkie operacje biznesowe firmy pozostaną w zgodzie z surowymi wymogami w zakresie ochrony środowiska.

 

Przewidziany na cztery lata (2009 – 2012) i podzielony na dwie fazy plan, obejmujący wszystkie oddziały lokalne, początkowo zostanie wprowadzony w biurach, następnie zaś – w innych ośrodkach roboczych firmy.

 
 
 

 
 
 

Strona akcji

 

Słowo przewodnie dotyczące akcji

 

Przewodnik

 
 
 
© 2008 Acciona Nieruchomości