CERTYFIKATY
 
 • Certyfikat ISO

  16 listopada 2010 otrzymaliśmy certyfikat ISO dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 9001:2008 w zakresie "Działalność deweloperska i zarządzanie gruntami".

 • Medal Europejski

  3 kwietnia 2009 Komisja w składzie Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Center Club nagrodziła osiedle Leśne V Medalem Europejskim (XVIII edycja).

  Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, wspieranym przez instytucje europejskie.

  Nagroda to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom za wypełnianie standardów europejskich.

 • Certyfikat Dewelopera

  Certyfikat Dewelopera jest przyznawany na okres dwóch lat przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa. W 2001 roku nasza firma, po ukończeniu kolejnych inwestycji mieszkaniowych otrzymała Certyfikat Dewelopera. We wrześniu 2005 roku otrzymaliśmy przedłużenie Certyfikatu Dewelopera na kolejne dwa lata.

  Certyfikat Dewelopera otrzymują firmy rzetelne i wiarygodne, prowadzące działalność na rynku krajowym. Deweloper jest sprawdzany przez grono ekspertów pod kątem prawnym i ekonomiczno-finansowym. Eksperci oceniają także rzetelność wykonawczą firmy.

 • Członek PZFD

  Od lutego 2004 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zrzesza firmy deweloperskie z całej Polski. Jako cel stawia sobie działalność na rzecz polepszenia warunków realizacji budownictwa mieszkaniowego w ramach branży deweloperskiej.

 • Medal Europejski

  Medal Europejski w 8. edycji - nagroda w kategorii usług. W dniu 23 kwietnia 2004 r. odebraliśmy Medal Europejski przyznany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club. Medal ten potwierdza, podstawowa nasza działalność, czyli nagrodzone medalem zarządzanie procesem inwestycyjnym w budownictwie mieszkaniowym jest na europejskim poziomie.

 • Rekomendacja dla Acciona Nieruchomości

  Jesteśmy członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której zostaliśmy zaproszeni jako firma rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.

© 2008 Acciona Nieruchomości