OSIEDLE LEŚNE V
Wizualizacja 1, Osiedle Leśne V

 

W najbardziej zielonej części warszawskiego Bemowa, pomiędzy ulicami Księcia Bolesława, Widawską i Obrońców Tobruku, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego, XIX wiecznego Fortu Bema, powstaje ostatni, V już etap Osiedla Leśne.

 

Osiedle Leśne, to doskonała architektura wkomponowana w pobliskie, parkowe otoczenie. Całość tworzy niespotykany w warunkach miejskich kompleks, w którym nowoczesność łączy się z klasyką, a historyczność i sąsiedztwo zabytków tworzą wyjątkową aurę tego miejsca.

 

Wizualizacja 2, Osiedle Leśne V

 

Subtelna architektura osiedla, z charakterystyczną czerwoną cegłą, niski typ zabudowy oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe przydają Osiedlu Leśnemu wyjątkowości. Budynki otaczają wewnętrzne patio, tworzące częściowo zamkniętą przestrzeń, stwarzające dodatkową okazję do spędzania wolnego czasu wśród zieleni, bez konieczności oddalania się od domu.

 

W V etapie powstają mieszkania i apartamenty o zróżnicowanej powierzchni oraz sposobie aranżacji. Do każdego mieszkania przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym. Windy zapewnią wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi poziomami.

 

Otoczenie Osiedla Leśnego to zielone tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz pełna infrastruktura miejska w postaci przedszkoli, szkół, basenu, centrum handlowego wraz z kinowym multipleksem. To także bliskość centrum miasta.

 

Wszystkie te atuty sprawiają, że Osiedle Leśne to zakątek naprawdę wyjątkowy. Inwestycja jest zakończona.

 

Inwestycja zamknięta.

 

Medal Europejski

 

3 kwietnia 2009 Komisja w składzie Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Center Club nagrodziła osiedle Leśne V Medalem Europejskim (XVIII edycja).Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, wspieranym przez instytucje europejskie. Nagroda to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom za wypełnianie standardów europejskich.

 
© 2008 Acciona Nieruchomości