OSIEDLE ISKRA III/II
 
Wizualizacja 1, Osiedle Iskra III/II

 

Praga Południe to od niedawna bardzo popularne miejsce do zamieszkania, chętnie wybierane przez młodych ludzi.

 

Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. To jedna z jej największych zalet. Bliskość Trasy Siekierkowskiej, Trasy Łazienkowskiej oraz bardzo dobra struktura komunikacji miejskiej daje możliwość swobodnego korzystania z tych udogodnień. W przyszłości planowana jest tam także nitka metra.

 

Wizualizacja 2, Osiedle Iskra III/II

 

W kwartale ulic Bora - Komorowskiego, Fieldorfa, Jugosłowiańskiej i Kwiatkowskiego powstaje kolejny etap inwestycji pod nazwą Iskra. Jest to trzeci etap tego osiedla. Do listopada 2009 roku staną tam dwa budynki - pięcio i sześciopiętrowy. Będą one przylegać do czternastopiętrowego wieżowca. Budynki utworzą wewnętrzny, zamknięty, zielony dziedziniec. Na osiedlu powstanie 144 mieszkań.

 

58 metrowa odległość między budynkami umożliwia zaprojektowanie nie tylko terenu zieleni, ale również sadzenie drzew.

 

Na parterze zaprojektowano strefę handlowo-usługową, która uzupełnia i tak już bogatą w tym rejonie infrastrukturę handlowo-usługowo-rozrywkową (Tesco, punkty gastronomiczne, punkty usługowe). W pobliżu dostępne banki, przychodnie i apteki, szkoły i przedszkola, w okolicy szeroka oferta Centrum Handlowo – Rozrywkowego.

 

Inwestycja zamknięta.

 
© 2008 Acciona Nieruchomości